Заява політради партії. Самопоміч ставить крапку у долі цієї ради.

Заява політради партії. Самопоміч ставить крапку у долі цієї ради.

Шановні громадяни!

Українська влада перебуває в глибокій, системній кризі і цей стан є на сьогодні питанням національної безпеки. Слабка, корумпована, нездатна до рішучих реформ українська влада – це головний козир ворога, який ставить собі за мету знищення нашої країни.

Ми, як і більшість громадян України, незадоволені діяльністю українського уряду і не маємо наміру своєю присутністю в такому уряді легітимізувати його подальше існування.

Сьогодні Кабінет міністрів є одним з джерел багатомільярдної корупції.

Ухвалений клептократичний бюджет на 2016 рік має всі ознаки того, що наступний рік стане черговим роком масштабного розкрадання державних коштів.

В цих умовах політична рада партії «Об’єднання «Самопоміч» вирішила:

1. Відкликати свого міністра з уряду Арсенія Яценюка;
2. Запропонувати іншим партіям, які сформували парламентську коаліцію, створити нову коаліційну угоду та ефективний уряд після чесного та публічного встановлення причин невдач нинішнього об’єднання. Нові правила спільних дій і нова урядова команда мають забезпечити насамперед звільнення економіки від надмірного регулювання та знищити масштабну корупцію.

 

 

Я не вірю, що Петро Порошенко по-хорошому погодиться на справді незалежного прем'єр-міністра, який поламає корупціонерів...

Опубликовано Єгором Соболєвом 22 января 2016 г.

Яндекс.Метрика