Меню

Прокуратура взялась за Георгія Туку. Деталі особисто від голови Луганської ОДА

Реальний опір наскрізь корумпованої системи я реально почав відчувати біля місяця тому. За цей час я терпляче збирав інформацію щодо участі місцевих чиновників в тих чи інших схемах.

 

Скажу чесно: досить часто я шаленів від того, що бачив та розумів. Досить часто здавалось, що боротись з цією «братвою» просто неможливо (настільки все прогнило, настільки всі пов’язані між собою). Але, розуміючи те, що я вже відповідаю не тільки за себе особисто, але і за тих людей, які повірили мені, доводилось стискати кулаки і терпіти.

Тим, хто ніколи не стикався з СИСТЕМОЮ, здається, що позбутись того чи іншого чиновника досить просто, варто лише побажати. На жаль, це абсолютно не так. Здебільшого, ті чи інші кадрові рішення приймаються двома сторонами: Адміністрацією та Міністерством. Якщо, маючи волю, я можу вимагати звільнення керівника, то в Міністерстві може панувати інша точка зору: вивчимо питання, недоцільно, надайте кандидатуру на заміну, поруште кримінальну справу і т.д. Цікава деталь: будь який чиновник, відчувши небезпеку, миттєво летить в Київ «вирішувати питання».

Досить доречне питання: чому не порушуєте кримінальні впровадження? По-перше, я не можу це робити. Це справа правоохоронців. По-друге, час розслідування може тривати роками і вплинути на його терміни я не можу. По-третє, воююча область не маю часу чекати!

До боротьби залучились і місцеві правоохоронці. Правда, включились вони «не на тій стороні».

Зокрема, на днях Заступник Обласного Прокурора звернувся до керівництва Екологічної інспекції та ДПА з Запитом: надати інформацію щодо розміром збитків, які виникли в результаті реалізації розпоряджень Голови ВЦА щодо вирубки лісів.

Нагадаю. Неодноразово до мене звертались наші військові та прикордонники з проханням надати їм лісоматеріали для обладнання укріплень. Мова іде про горілий ліс, якого в області налічується тисячі гектарів. Процедура отримання офіційних дозволів тривала МІСЯЦЯМИ!!! Зрозумівши, що, дякуючи клятим бюрократам та крадіям лісу, ми ризикуємо залишити наших захисників без належних укріплень, я (іноді) підписував відповідні Розпорядження, якими доручав керівництву ЛісГоспу задовольнити потреби військових.

І от, наразі, Прокуратура вирішила виявити розміри збитків… Скажіть, лише мені розуміла мета діяльності цієї установи? Звісна річ, місцева Прокуратура, не маючи реальних справ ані щодо бариг-чиновників, ані щодо сепаратистів, ані щодо своїх колег-хабарників, що збирають данину по всій області, вирішила (виключно від скуки) поцікавитись питанням моїх Розпоряджень.

p.s. Цікаво, той героїчний прокурор, що надіслав Запит, вже отримав «учасника АТО»? 

 

Георгій Тука 

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації

(1 Голосувати)
×