Дмитро Ярош: Прокоментував інформацію про викрадення, а також натякнув, про ...

Сьогодні, у процесі підготовки всеукраїнської конференції НВР ПС, провів нараду з Бойовими Командирами наших фронтових підрозділів. Озвучені і обговорені ідеї, пропозиції, висновки щодо подальшого розгортання діяльності та боротьби "Правого сектора". Підготовлені рішення та пропозиції на конференцію.

Однозначно прийнятий національно-революційний шлях розвитку націоналістичного руху в Україні. Згадали слова Провідника Василя Іванишина про двоєдиність завдання українських націоналістів: зберегти те, що маємо - Державу Україну як плацдарм у визвольних змаганнях, і здобути те, що мусимо мати - Українську Самостійну Соборну Державу - державу української нації на українській землі, де кожному її Громадянину буде забезпечено Свободу, Справедливість і Добробут.

Дякую моїм Бойовим Побратимам за вірність нашій Боротьбі! Я впевнений, що ми, українці, у цій національно-революційній війні, незважаючи на зовнішніх і внутрішніх ворогів, на шептунів і "двіжеватєлєй" - Переможемо! Бо - з нами Бог!

P.S. Сьогодні активно розповсюджувалась інформація, що мене "викрало СБУ", а у Покровському "весь день йшов бій". Повідомляю - це фейк, який закидають сепарські сайти, щоб спровокувати неконтрольований кривавий бунт.

Ситуація в області звичайно ж, напружена: бо павлоградський неангел пеесівець Ярослав і далеко неангел Корбан, які стояли на боці Майдану, заарештовані "найсправедливішою правоохоронною системою" і сидять. А "ангели" вілкул, єфрємов, шуфрич, бойко тощо, які винні у пролитій українській крові на Майдані і на Війні, у рамках "правової держави" і "демократії", гуляють на свободі і насолоджуються вкраденими мільярдами.

Але я не про це... Знаю, що всі мужики, які справді були на Війні, незалежно від родів військ, звань і посад, коли прийде час, не будуть стріляти один в одного,бо ми всі - Брати.

Скоро ми отримаємо звіт Тимчасової влади за кров, за бідність, за зв'язки з ворогом... Тільки про це треба менше базікати, а більше робити. І тоді у нас все вийде.

Слава Україні!

Ну, й замахаються викрадати... Якщо Господь сотворив "цинічних" бандерівців, то він за них і подбає...)))

 

 

 

Сьогодні, у процесі підготовки всеукраїнської конференції НВР ПС, провів нараду з Бойовими Командирами наших фронтових ...

Posted by Дмитро Ярош on 1 ноября 2015 г.

Фото до матеріалу

Дмитро Ярош: Прокоментував інформацію про викрадення, а також натякнув, про ...
Кнопка Twiter