Стіна

Я не тітушка — Йовбак. Відео

  • 4.7/5 оценка (3 голосов)
Вівторок, 14 липня 2015 20:49

Микола Йовбак - герой суботнього відео, на якому відбувається перестрілки між "Правим сектором" та представниками мілції на околицях Мукачевого - прийшов нині в місцевий відділок міліції. Чоловік каже, що прийшов, бо його викликали правоохоронці.

З собою приніс посвідчення про право на зброю та посвідчення члена національної спілки журналістів,а ще жилет з написом "громадський помічник" та міліцейський жетон. Йовбак каже, що дійсно працює на громадських засадах помічником інспектора і допомагає на різних масових заходах. Чим заробляє на життя - чоловік говорити відмовився.

Про те, як опинився на місці стрілянини в суботу - Микола Йовбак розповідає, що повертався з рибалки, як почув,що стріляють, виявилось, що неподалік місця стрілянини його рідний брат. Тоді пан Микола і взяв свою мисливську рушницю і поїхав. Каже, що біля спорткомплексу "Антарес", де і відбувся інцидент він пробув 10-15 хвилин, доки не побачив брата, запевняє, що зі зброї не стріляв. Чому так довго не навідувався до міліції - каже, що хвилювався.

На запитання про його зв'язок з одним із учасників конфлікту депутатом Михайлом Ланьом чоловік каже, що з Ланьом знайомий, як і у сі, бо всі у місті усіх знають, але не більше. Нагадаємо, Микола Йовбак - мешканець Мукачевого став відомим після суботніх подій, де на виїзді з міста сталась перестрілка між представниками "Правого сектора" та міліції і невідомих. На оперативному відео з місця події Йовбак стоїть у спортивному костюмі та камуфляжній куртці і з рушницею в руках.

Місцеві ЗМІ Закарпаття писали, що Йовбак один із людей нардепа Ланя.

×