Вчинок нових поліцейських Шокував Киян. Прихована камера.

  • 3.9/5 оценка (15 голосов)
Неділя, 05 липня 2015 18:26

Сьогодні, близько 04:50 ранку чотири юнака зіштовхнули наш військовий Хамер, який стояв на тротуарі під музеєм Історії Києва, як один з екземплярів предметно - документальної виставки, яка проходить в музеї, на проїжджу частину колесами.
Юнаки гуляли собі Києвом, побачивши військову машину, яка обклеєна плакатами про виставку, перелізли через паркан сусідньої вулиці і тупо зіштовхнули машину на дорогу. І пішли собі далі. Що керувало та спонукало їх зробити дію описану вище - нікому не зрозуміло.

ПРОТЕ! Ранком, коли ми прийшли в музей, Хамер стояв повністю на тротуарі.
Що за мєджік, подумаєте ви?
А це не мєджік - це наші нові полісмени, які тільки вчора заступили на службу.

Близько 05:30 шість поліцейських заштовхнули назад Хамера і пішли патрулювати вулиці Києва далі. От просто взяли і запхали 3 тонну машину. Поліцейські. Так. Нові поліцейські. А, ще дощечки так турботливо підклали під колесики.
І ще раз : нові п о л і ц е й с ь к і.
Я вам не передам вираз свого обличчя, коли на камерах спостереження з'явилися вони - чолов'яги у чорній формі.

Колектив Армії SOS хоче висловити неймовірну подяку новій полції Києва, яка показала на ділі, що покликана допомагати та захищати!
І які в перший день служби дали маленький промінь надії,що зміни в країні ще можливі.
Дякуємо вам!

А тим пєдікам, які забави раді випхали машину на тротуар, хочеться сказати лише одне - нєчєго тут хамера рухати - п%здуйте на фронт, там ваші здібності точно будуть оцінені.
І друзі, якщо хтось з вас побачить цих силачів хєроїв - можете сміло їм вмазати по рожам, ну чи подзвонити нам :) і слава і визнання їм забезпечені! 

Alina Mykhailova - волонтер Армия SOS

P.S Приємно не тільки волонтерам, а і нам. Побільше таких вчинків хлопці та дівчата нової поліції. Всього Вам найкращого. Як приємно, що є гарні новини !