Стіна

Віктор Шокін звернувся до США за допомогою.

  • 0.0/5 оценка (0 голосов)
Четвер, 18 червня 2015 15:01

Генеральний прокурор Віктор Шокін звернувся до США з проханням направити консультантів для розслідування корупції з боку колишніх службових осіб ГПУ.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

«У зв’язку із значним суспільним резонансом, викликаним заявою голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка про наявність фактів корупції зі сторони колишніх службових осіб Генеральної прокуратури України, пов’язаних з діяльністю ТОВ «БРСМ-Нафта», генеральний прокурор України Віктор Шокін звернувся до американських колег з пропозицією залучити фахівців відповідних служб в якості консультантів для допомоги у проведенні об’єктивного, повного розслідування кримінального провадження, пов’язаного з фактами, озвученими головою СБУ», – йдеться у повідомленні.

Заступник генерального прокурора України Давід Сакварелідзе зазначив, що «залучення американських спеціалістів продиктоване бажанням прокуратури провести неупереджене і ефективне розслідування резонансної справи, про результати якого буде поінформовано суспільство».

Як відомо, сьогодні Верховна Рада звільнила Наливайченка з посади голови СБУ. Звільнення відбулось на фоні скандалу із заявою Наливайченка про причетність екс-заступника Генпрокурора Віталія Яреми Анатолія Даниленка до нелегальної діяльності компанії «БРСМ-Нафта».

×