Відео. Тимошенко посаде за грати, тих хто підняв тарифи на газ. Арсеній втікай

  • 4.3/5 оценка (3 голосов)
Середа, 09 вересня 2015 19:39

Зрозуміло, що вибори роблять і своє і саме зараз кожна політична сила намагається себе пропіарити, але ця історія почалася буквально відразу після того як Уряд Яценюка підвищив тарифи на Газ. Чим все закінчиться покаже час, але на сьогодні маємо такий розклад.  

З одного боку на Яценюка наїхав Саакашвілі, тепер бачимо, що і Тимошенко не дрімає. На сьогодні крісло Яценюка тримається тільки на бажанні Порошенко. Не виключено, що після виборів нас чекає новий кабінет міністрів і його голова.

В інтернеті шанувальників Батьківщині мало :), але те, що цей хід дасть її частину голосів, тих хто зненавидів сьогоднішній уряд факт.. Саме тому, це є добре, скоріш за все, це будуть голоси, тих хто нізащо не буде голосувати за БПП, Народний Фронт, і Патріотичні партіїї, а саме електорат Опоблока. Фактично ця заява чітко вказує людям на винуватця, і пропонує нове-старе рішення, а саме Тимошенко. У любому випадку така тактика Батьківщини є цікавою, її добре знають вона обіцяє, те що треба простим людям, а особливо пенсіонерам.

Головна інтрига в тому, що Тимошенко повністю взяла на себе відповідальність за хід розслідування, а це вже не просто слова, це вже дія. На сьогодні вона єдина хто відкрито звинуватила Уряд Яценюка у злочині проти народу України, і не виключено, що цю справу вона доведе до фіналу. Де правда, а де піар покаже час, але загальна тенденція на фігуру нового Уряду очевидна.       

Читати більше про

Тарифи, Тимошенко, Яценю