Dialog Ads/Push Up

Відео. Шокуючий виступ Насірова. Увага на деталі.

Чому шокуючий, тому, що на звинувачення у корупції, людина змогла сказати, щось по типу давайте жити дружно. Пана Насірова, звинувачує Саакашвілі у МЕГА, МАГЕкорупції.  Після перегляду промови Насірова виникає питання. Як така, людина могла зайняти такий висок пост. Більше схоже на те, що черговий спортсмен завдання якого кришувати процеси, і не більше. Цікаво те, що Насіров є ставлеником Порошенко, і дивно чому Саакашвілі довів справу до його відставки, наразі поки, що його тимчасово усунено. 

Можливо я помиляюсь, але це моя думка. Також трохи обурило, те, що в багатьох ЗМІ пишуть про Англійську освіту Насірова, але на справді це були лише курси у МВА Університету Східного Лондону заснованого лише в 1992 році, також непереконливо виглядає його кар'єра. Трохи інформації є на Вікі    Загалом офіційна інформація така. 

Освіта.

  • 2000 р Закінчив Чернігівський державний інститут економіки і управління за спеціальністю «Фінанси».
  • 2001 р Став випускником юридичного факультету Київського національного університету.
  • 2003 році рр. Пройшов курс MBA у напрямку фінанси та міжнародний менеджмент Університету Східного Лондона

 Довід 

  • 2005-2007 - очолював напрямок брокериджа по країнах СНД в лондонському офісі американського брокера-інвестбанку Cantor Fitzgerald / BGC. 
  • 2008-2009 - керуючий директор (напрямок - торгівля цінними паперами) в Concorde Capital.
  • 2009-2012 - голова напряму з торгівлі цінними паперами і СЕО підрозділи Центральної та Східної Європи в компанії Renaissance Capital.
  • 2013-2014 - заступник голови правління «Державної продовольчої зернової корпорації України». На момент обрання в парламент очолював український офіс компанії BTG Pactual.
  • 5 травня 2015 призначений на пост глави Державної фіскальної служби

На жаль на першому місті роботи не вказана займана посада, але не мені здається, що за два роки на першому місті роботи, людина не могла зайняти високої посади, саме тому ще дивніше виглядає призначення молодого спеціаліста з дворічним досвідом на посаду керуючого директора в Concorde Capital. Загалом більшість таких компаній спеціалізуються на речах, про які краще не говорити, а саме офшори та легалізація грошей.. Далі кому цікаво Google руки і шукайте відповіді.

Найцікавіше для простої людини яка живе в Україні, це питання. Чому на такі посади не має відкритого конкурсу, і коли вони почнуться ? Коли ми зможемо побачити розумних людей без зв'язків у Владі ? Зараз зрозуміло, що насправді Насіров просто ставленик вищих посадовців, і по суті він просто виконує вказівки. Те, що його на час усунули, поки, що значить тільки те, що поставлять іншого, але це не змінить суті справи. 

Зверніть увагу на рівень довіри від аудиторії, здається це рівень довіри до усієї влади, а особливо до того, хто його призначив.  Звісно, я можу помилятися, але це моя думка.

Радує тільки, те, що на справді Україна неймовірно багата країна, адже вона вже обагатила тисячі чиновників, а значить настане час коли багатим стане і її народ.  

Фото до матеріалу

Відео. Шокуючий виступ Насірова. Увага на деталі.
Кнопка Twiter

Popunder