Дибільні подарунки для Президента. Сергій Притула

  • 5.0/5 rating 1 vote
Середа, 30 вересня 2015 11:33

Дивився сьогодні по новинах, як якісь активісти приїхали привітати Президента з Днем Народження. Привітати хотіли оригінально, привезли йому під хату автомобільну шину, розфарбували її синьою та жовтою фарбою, прив’язали до шини коробку цукерок «Рошен» і вимагали, жеби Гарант вийшов і прийняв цей Дар !

Коли того не трапилось, активісти розфарбували президентський паркан в синьо-жовті кольори і, задоволені собою, поїхали.

І от в мене питання: чуваки, а що це було? Ви, стоячи під президентським парканом, гигочучи та тішачись від почуття безкарності, фоткаючись на фоні того розмальованого паркану… про що Ви думали ?

Чому ржали ? Чим тішились ? Що Ви такі круті ? Що Ви можете собі це дозволити ? Що це за подарунок на Днюху, врешті-решт )), ну реально якось тупо !

У нас вже був один ліберал при владі. Ющенко. Пам’ятаю, коли прийшов, журналісти відчули, що стало легше дихати. Зникли темники. Послабилась цензура. Потім дозволили гавкати на владу. Потім журналісти відчули, що її (владу) можна навіть кусати. І, щоб довго не вигадувати, дружньо накинулись на Ющенка.

Пригадуєте, як полетіли вниз рейтинги ВАЮ після матеріалу про «Беху» сина. Я не кажу, що про це не треба було писати, я кажу, що всі чомусь дружно почали писати тільки про це)).  Трохи забувши, завдяки кому вони отримали можливість так сміливо «кусати» владу. А потім, коли не в останню чергу завдяки журналістам, ВАЮ успішно пішов на пенсію, президентом став ВФЯ. І всі одразу почали жалітись на те, що з’явилась цензура, «б’ють по руках», б’ють фізично і т.д.

Так от, думається мені, що ті активісти мали б бути трохи розсудливіші і, по-перше, подякувати пану Президенту, за можливість під*їхати до його маєтку. Як-не-як в країні війна і я, відверто, на місці керівника президентської охорони, до його хати за версту не пускав би.

А по-друге, регочучи під парканом, на секундочку задуматись, що ще рік тому подібна вилазка з «привітанням президенту» закінчилася б тим, що вам би цю шину в сраку запхали (мамо, вибач, не знайшов кращого слова) і ніхто б не допоміг.

Коротше, чуваки, я розумію, що до хорошого звикаєш, але ж не так швидко! І щиро бажаю, щоб Вам на свято Дня Народження люди привозили б такі ж дибільні подарунки! Політика політикою, але ж він теж людина. Що за цирк?!

Дивився сьогодні по новинах, як якісь активісти приїхали привітати Президента з Днем Народження. Привітати хотіли оригін...

Posted by Сергій Притула - офіційна сторінка on 26 сентября 2014 г.

Читати більше про

Порошенко