Стіна

Подробиці вибуху на Кременчуцькому НПЗ. 15.06.2015

  • 5.0/5 rating 1 vote
Понеділок, 15 червня 2015 13:28

Вибух на Кременчуцькому нафтопереробному заводі («Укртатнафтасервіс», Полтавська обл.) не становить загрози життю мешканцям міста та довкіллю. Про це повідомили в службі міськвиконкому щодо оперативного контролю за обстановкою в місті. За їх даними, вибух стався без подальшого загоряння. «Ситуація знаходиться під контролем», − зазначив представник служби.

Як повідомили в міськуправлінні ДСНС, на Кременчуцькому НПЗ близько 10.00 у понеділок під час проведення зварювальних робіт на резервуарі для зберігання нафтопродуктів стався вибух ємності зі спиртом. За даними станції «швидкої допомоги», в результаті події один 48-річний чоловік загинув, ще один постраждав.

Причина вибуху встановлюється. Як уточнили в прес-службі ДСНС у Полтавській області, співробітник підприємства «Укртатнафтасервіс» (Кременчук) загинув у результаті вибуху парів метанолу: «В ході зварювальних робіт на порожній ємності з-під метанолу близько 10.00 стався вибух парів без подальшого горіння. Загинув один співробітник... Ліквідацію аварії співробітникам ДСНС починати не довелося, оскільки подальшого горіння не було». У відділі зв'язків з громадськістю УМВС в Полтавській області повідомили, що слідчо-оперативна група, яка прибула на місце, попередньо встановила, що під час зварювальних робіт вибухнули пари газу в порожньому резервуарі. В результаті вибуху загинув 48-річний місцевий житель, працівник підприємства, який здійснював зварювальні ремонтні роботи.

Прокуратура Кременчука почала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою). «Станом на 11.30 якісь загрози вибуху, пожежі або завдання шкоди навколишньому середовищу відсутні», − підкреслили в міліції. Дочірнє підприємство фірма «Укртатнафтасервіс» є генеральним підрядником ПАТ «Укртатнафта» з виконання ремонтно-монтажних, ремонтно-будівельних та ізоляційних робіт.

За матеріалами 112. та Інтерфакс Україна.

×