Меню

Мережу підкорила "Пісня про Рушник" у виконанні Харківського волонтера.

Кнопка Twitter

Його музика надихає та закликає бути людяними — на майдані Свободи у Харкові грає «трубач Майдану» Костянтин Олійник.

Гра на трубі, як один із способів підтримки української армії. Харків’янин Костянтин Олійник був «трубачем Майдану», а зараз виступає під відкритим небом на майдані Свободи. Він дарує перехожим гарний настрій, нагадує про бійців АТО, а також збирає гроші та необхідні речі на передову.

Харків’янин Костянтин Олійник навчився грати на трубі під час служби в армії. Встиг повчитися і в Ленінграді у відомого трубача Веніаміна Марголіна. Виступав у ресторанах на святах. Потім, аби прогодувати родину, Костянтин полишив музику та 20 років займався будівництвом. Коли почався Майдан, був його активним учасником, пізніше став волонтером.

Костянтин Олійник,  музикант, волонтер

Началась война, опять — таки, что может сделать простой человек с музыкальным инструментом в руках?  Естественно, помогать армии, чем может.  Мы приезжаем в подразделения. Ребята из многих подразделений съезжаются, которые есть в этой округе. И мы организовываем им вот такие концерты. Это поднимает боевой дух, это отвлекает ребят. Это своего рода воспитание.

Гра на трубі, каже Костянтин, змушує постійно бути у формі і працювати над собою щодня.

Костянтин Олійник, музикант, волонтер

В полный звук надо играть время от времени. Поэтому я стараюсь выходить на улицу, в такие людные места. И это своего рода  репетиция, и в тоже время, если получается какая-то красивая мелодия и людям нравится, то это уже в общем — победа.

Леонід Онищенко познайомився з Костянтином у січні 2014 р., під час подій на Майдані. Чоловік каже: одразу помітив сміливого музиканта, який грав на трубі і піднімав бойовий дух майданівців. З того часу вони потоваришували, а нині разом займаються волонтерською діяльністю.  Збирають допомогу і доставляють її безпосередньо на передову.

Леонід Онищенко, товариш музиканта, волонтер

Объехали практически весь фронт. Вот, от Мариуполя на юге до станицы Луганской, которая крайняя точка на Северском Донце на Востоке. Практически по номерам все блокпосты обошли, потому что у нас принцип: передавать помощь непосредственно в руки солдат на передовой.

Харків’ яни до творчості волонтера — музиканта ставляться з прихільністю. Констянтин майже кожного дня  ходить майданом Свободи і  досить часто  бачить  трубача.

 Костянтин Маслов, харків’янин

Я думаю, что это очень правильно. Потому что те бойцы, которые сейчас находятся в АТО, они нуждаются в нашей помощи. И данный музыкант может напомнить нам о них, и понять, что мы должны их поддерживать, даже в такое суровое для нашей страны время.

Текст Мілен Мода

Відео читачі Стартко 

 

��������...
×