Екстрене звернення Міхеіла Саакашвілі. Потрібна допомога суспільства.

P.S Така пропозиція

Ініціатива виключно не політична, а прагматична. Михайло перша людина, яка продемонструвала, яку владу має суспільство в Україні. Якщо є вимога людей, буде результат. Далі по ділу. 

Сьомого липня 2015 ми опублікували звернення Михайла Саакіашвілі. Під виступом розмістили повідомлення про те, що ми завжди готові публікувати інформацію про корупціонерів.

В результаті нам почали писати люди, в більшості випадків, це звичайні для України проблеми, які в першу чергу зводяться до того, що чиновники та представники правоохоронних органів роблять дурнів з людей, які не знають законів, з людей яким ні до кого звернутися. Місцеві юристи зазвичай пропонують вирішити проблему шляхом хабаря. Людям чітко називається сума, за яку Юрист "прокладка" візьме гроші, та занесе їх до того самого правоохоронця, чиновника який по суті і зробив проблему. Фактично така собі схема, одні заганяють людей у кут, другі залякують, нагнітають ситуацію і доводять людину тільки до одного рішення. Рішення за гроші, і байдуже, що людина взагалі не винна, а значить і не має нікому платити.

На сьогодні більшість людей такий хід справ влаштовує і максимум на, що їх вистачає, це лист анонімка про те, що отак мене розвели, але я боюся.

Разом з тим є принципові люди, які готові відстоювати не тільки свої права, але і добиватися покарання для посадовців, які роблять протиправні дії. Саме таким людям потрібна правова допомога, незалежних юристів.

Зламати систему можливо, і зламають її люди, які будуть чинити супротив. Кожен чиновник, суддя, прокурор, міліціонер має знати, що за безпідставні звинувачення, як мінімум, можливо втратити посаду та прославитись на весь світ.

Чим більше люди будуть бачити, що супротив реальний, тим більше будуть звертатися за допомогою до правників, а не просто боятись і продовжувати платити хабарі не зрозуміло за що.   

P.S 

Як це працює. 

1. Враховуючи страх більшості людей, усі клопотання про допомогу приймаються безкоштовно через сайт. В клопотанні людина описує свою проблему та вказує географічне місце знаходження. Завдяки анонімності усі клопотання будуть вільними для перегляду. Люди, які мають аналогічні проблеми, мають бачити, що вони в своїй проблемі не одинокі. 

2.  Юристи, волонтери або просто люди, які мають досвід у вирішенні цього питання пишуть в коментарі до клопотання пропозицію про те, як вирішити проблему. Автор має бачити різні пропозиції. Далі, йде комунікація автора клопотання та людини, яка запропонувала найкраще рішення проблеми. Далі суспільство слідкує за рішенням справи через публікації по справі  і робить свої висновки.  

Для правників, нагородою буде безкоштовна реклама. Зробіть декілька справ безкоштовно і надалі, працюйте за гроші. За ходом кожної справи будуть спостерігати люди, ставайте відомими людьми, за яких будуть голосувати, ставайте новою владою, але не за демагогію, а за конкретні справи.

Усі клопотання будуть систематизовані, завдяки цьому суспільство та влада будуть знати проблемні регіони, та чіткі проблеми людей, які потрібно вирішувати. Маючи таку статистику, Правники зможуть розробляти  закони, завдяки яким буде змінюватися ситуація в Україні. Сьогодні ми бачимо чітку тенденцію, до того, що Верховна Рада та Президент можуть приймати закони ініційовані суспільством, звісно, якщо є тиск з сторони суспільства, або пікетувальників. Гуртування людей навколо спільної проблеми проходить дуже швидко. Якщо правники скажуть, що проблему вирішити не реально, і ця проблема є у 10 000 людей, тоді таким людям потрібно лише розробити проект закону і зібратися під Верховною Радою.  

Бути цьому чи ні, залежить тільки від нас. 

Проект не є кінцевим варіантом вирішення усіх проблем, але все завжди можливо підкорегувати. Одна голова добре, а дві краще. 

Надсилайте свої пропозиції,та повідомлення про готовність брати участь у проекті. Від правників просимо надання інформації про досвід та кваліфікацію.

Сила корупції тримається на круговій поруці, саме тому Українці мають об'єднатися, та стояти один за одного горою. Брат за брата, ми знову маємо показати усьому світу, що ми нащадки славних предків, а не іграшки в чужих руках. Сьогодні від активності кожного з нас залежить набагато більше ніж ми можемо уявити. 

Слава Україні ! 

Зв'язок тримаємо через нашу сторінку. Технічно презентувати демо версію сервісу ми зможемо максимум через п'ять днів. (Сьогодні 10.07.2015), але без уваги суспільства, та без консультантів цей проект просто загине. Все залежить саме від Вас. 

Слідкуйте за новинами проекту на наших сторінках. З'язок тримаємо через соц. мережі.

Також важлива Ваша допомога у поширенні цієї інформації.  

https://www.facebook.com/vichenet 

https://vk.com/viche_net 

================================================   

Давайте не будемо чекати доки в кожній області з*явиться людина схожа на пана Саакіашвілі. Потрібно збирати інформацію про яку сказав Міхеіл по всій Україні. Зібрані Вами матеріали ми можемо публікувати у себе на сайті. Працюємо 24 години на добу, завдяки цьому надана інформація буде опублікована майже відразу. Для зв*язку використовуємо Facebook. (https://www.facebook.com/vichenet)

Можете надавати інформацію анонімно, головне щоб інформація була достовірна. Також запрошуємо приєднатися усі незалежні сайти, пишіть в лічку на сторінці Facebook. 

Фото до матеріалу

Екстрене звернення Міхеіла Саакашвілі. Потрібна допомога суспільства.
Кнопка Twiter