Меню

У Львові викладачка фізкультури побила поліцейських. Фото.

ВИКЛАДАЧКА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ НАПАЛА НА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

‪#‎поліціяльвова‬ ‪#‎lvivpolice‬ ‪#‎патрульнаполіція‬

В третій годині ночі, 16 жовтня, патрульні приїхали у справах до Галицького райвідділу, раптом почули крики. Жінка прийшла ще о 22:00, 15 жовтня, писати заяву про викрадений телефон і вимагала від працівників райвідділу відвести її додому. Жінка поводилася дуже агресивно.

Розповідала, що у неї лише сім гривень в кишені і жодне таксі на вулицю Топольну її вести за такі гроші не схоче. До патрульних жінка звернулися з тими самим вимогами. Громадянка розповіла, що працює викладачем. Викладачка не обирала слів до патрульних, а в додаток - роздряпала одному з них обличчя.

Жінку довелося одягнути в кайданки. Однак, вона і далі не заспокоювалася і вдарила головою в обличчя іншому патрульному, розбивши губу. Інспектори сіли складати протокол на жінку за хуліганство, однак дільничний не витримав і викликав швидку допомогу, аби жінку забрали у психіатричну лікарню.

Фотографія цього викладача розміщена на сайті та на сторінці в соцмережі, одного з львівських коледжів, як викладача фізвиховання вищої категорії. При встановленні особи, у навчальному закладі сказали, що така у них не працює.

 

ВИКЛАДАЧКА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ НАПАЛА НА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ#поліціяльвова #lvivpolice #патрульнаполіціяВ ...

Posted by Патрульна поліція Львова on 16 жовтня 2015 р.

...
×