Меню

Відео. Світова зірка серіалу "Вікінги" звернулась до Українців, та привітала їх зі святом.

Кнопка Twitter

Канадська акторка українського походження Кетрін Віннік, що стала зіркою серіалу «Вікінги», привітала всіх українців з 25-ю річницею Незалежності України.

У своєму відеозверненні вона заявила, що завжди пишалася своїм походженням.

«Я дуже пишаюся тим, що я канадська українка. І я хочу привітати всіх українців зі щасливою датою - 25-ю річницею Незалежності України », - зізналася Винник.

Катруся Винницька, як її називають у сім'ї, народилася й виросла в Етобіко (з 1998 року район у складі Торонто). Ім'я при народженні — Катерина Анна Винницька. Вільно розмовляє українською мовою — до 8 років спілкувалася тільки нею[1].

У Торонто відвідувала греко-католицьку церкву та ходила до української недільної школи імені Цьопи Паліїв, здала іспити й є випускником цієї школи. До 17 років належала до «Пласту» — спочатку до 10 гнізда (підрозділу) «Волошки» у новацтві, а згодом до 10 куреня, гурток «Кедри», у юнацтві. Неодноразово була на новацьких таборах сестричкою (вихователем). Також займалася з молодшими пластунами поза табором — вела для них щотижневі заняття, які згодом мусила залишити через брак часу.

Можете подякувати якщо є бажання. Впевнений їй буде дуже приємно ! 

 

Loading...
×