Меню

Колега вбитої Пугачовим патрульної розповів про останні хвилини її життя

Кнопка Twitter

Один з колег патрульної Ольги Макаренко, загиблої в Дніпрі разом зі своїм напарником Артемом Кутушевим під час перестрілки з Олександром Пугачовим, розповів про її останні хвилини життя.

"Так вийшло, що в той фатальний день мій екіпаж одним з перших приїхав на підмогу. Артему було вже не допомогти, а Оля перебувала у свідомість і спілкувалася.. Просила зв'язатися з чоловіком, рідними і благала забрати її швидше звідси. Через 3 хвилини вона поїхала в швидкій. Всі були впевнені, що поранення тільки в ноги, на місці події не було навіть крові, ніхто не сумнівався, що Оля буде жити, але... Через кілька годин прийшла новина, що Оля померла...", - розповів у себе в Facebook співробітник поліції Павло Карманов.

При цьому він висловив упевненість, що загиблі правоохоронці діяли в тій ситуації правильно.

"Знаючи багато нюансів цієї ситуації, з упевненістю скажу, що пони робили все правильно. Родичі повинні пишатися Артемом і Олею. Вони герої, яких з нами більше немає. Співчуття рідним загиблих. Ми пам'ятаємо про вас, виїжджаючи на кожне патрулювання!", - написав поліцейський.

  • Читайте також: Подвійне вбивство в Дніпрі: в Мережі опублікували біографії загиблих поліцейських

Крім того, він згадав про своє знайомство з загиблою.

"Познайомилися ще під час набору в поліцію. Тоді у нас утворилася ціла компанія однодумців, які разом переживали млосні і хвилюючі етапи відбору. Оля одразу стала позитивом нашої "банди", без посмішки я її ніколи не бачив, завжди з почуттям гумору ставилася до всього і будь-яку зраду переводила на жарт. Вона переживала, що їй 35 років і тому не потрапить в поліцію. Оля пройшла відбір, була старанною на навчанні, відмінницею з вогневій підготовці, багато допомагала нам в процесі навчання, заслужено стала одним з найкращих копів Дніпра", - додав Карманов.

Нагадаємо, 25 вересня о 10 ранку в Дніпрі злочинець застрелив поліцейського і поранив його напарницю, яка від отриманих травм померла в лікарні.

Невдовзі правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві.

Підозрюваний Олександр Пугачов, за даними поліції, перебував у розшуку за викрадення та зґвалтування людей і створення злочинної організації.

Loading...
×