Меню

Хочете змін ? Тоді терміново відключіться від телеканалів. Тому, що ...

Холодно, сумно… Сум наводить не тільки погода, а й телевізор, тому Хомівна втекла до мене.
- Скажи мені: чи можна кожної години повідомляти напівголодним, холодним глядачам, що буде довга та люта зима? Я й сама можу сказати, що теплої зими не буде, бо кожушки на цибулі дуже міцні та й шкуринка на яблуках і помідорах дуже тверда.
- Звісно, це не справа журналістів нагнітати негатив. Більше того, хай би згадали часи великої депресії в США, як карали творців фільму без хепі-енду. От і гадай: кому це вигідно?
- Та ясно кому. Минулого року розписували, як зросли ціни на гарячу воду і рекламували нагрівачі. Зараз рекламують обігрівачі і ні пари з вуст про ціни на електрику. Значить, це реклама?
- Правильно. Не просто реклама, а прихована, бо глядачі за неї платять.
- Як той казав: «ПойнЯв!» А хто ж оплачує депутатську штурханину, коли один рихтує руцею морду, а інший – буцає ніжкою машину? 112-ий кожну годину це подавав.
- А ти як думаєш?
- Хто йо зна: чи хазяїни цих депутатів замовили показ, чи уряд, щоб ми як придурки хавали і не думали про війну, про ціни? Виходить, ми не новини дивимося, а оплачуємо рекламу, що нас затуманює?
- Виходить так.
- Так, по-французьки «жур» - день, а журналіст має робити товар (новину) дня. Наші ж журналісти замість новин роблять замовну рекламу. Так скажи мені: Яка ж це четверта влада, що потрафити хазяйському гаманцю рада ?

 

...
×