Віктор Шишкін – ось вам нове рішення КСУ на користь янучарівської КОНТРРЕВОЛЮЦІЇ.

! До Друзів, а також до недругів, порохоботів і всіх, хто волає “не гойдайте човна”, бо путлер прийде.

Ось вам нове рішення КСУ на користь янучарівської КОНТРРЕВОЛЮЦІЇ. Цим рішення закладено початок скасування ЛЮСТРАЦІЇ, запровадження якої, за всіх певних недоліків, можна було б вважати ледве не єдиним формалізованим досягненням Революції Гідності. Звертаю увагу, лише 4 судді, із призначених після Революції Гідності, так і залишаються у меншості. Уся відмінність лише у тому, що за часи Янучара нас було 2-е суддів проти Янучара, а зараз 4 судді. А що це практично змінює ? Аж ні чого. Рішення ухвалюють 10 суддів і тут хоч гопки скачи.  У справі контрреволюції діють майже всі сучасні інститути державної влади – президент, уряд, значна більшість парламентарів та суддів, міноборони, генеральний штаб, сбу, мвс, прокуратура… . Фактично всі інституції державної влади деградовані, а отже, де-легітимізовані. Держава закінчуються із розвалом її державних інститутів, які валять ті, які сьогодні у владі.

Янучарівсько-порохоботські судді масово випускають на волю колаборантів, корупціонерів, а пачками саджають патріотів, які боронили країну у різний спосіб. Наприклад, вчора було ще одне засідання по Краснову, у справі, яку проти нього відкрили янучарівські посіпаки ще у вже далекому 2013 році. Однак постмайданівська “патріотично-луценківська” прокуратура, на липових доказів, які вона вже півроку шукає і не може знайти (кожен раз просить суддю відкласти розгляд, бо все їх шукає) вперто проштовхує цю справу. На боці контрреволюції діє значна частина пропутлеровських і пропорохоботських ЗМІ, як складники інформаційної війни проти Українського народу. Конкретно про них у ФБ йшлось неодноразово, тому перераховувати не буду.

Протестні акції, що спрямовані проти режиму колаборанта парошенки, намагаються дискредитувати за будь-яку ціну і в будь-який спосіб, зокрема і через куплених або бездумних його “прихильників”, а реально “тітушек”, що збираються на каварошеномарш 24 числа.

Параша боїться реальної сили, а зараз це військовики зі зброєю, яку їм законно надала влада, тому для цього: іде масована психологічна обробка армії, що під час війни владу не змінюють, навіть якщо вона корупційна і колаборантська; б) щоб армія не мала часу думати, в останні дні (що співпадає з посиленням протестного руху проти парашенки), вже вкрай активізувались (гадаю за згодою з путлером) військові дії із застосуванням важких видів зброї. Тобто воюйте, геройськи гиньте, але не заважайте нам дограбовувати ваші родини у тилу.  Можна більше, але втомився, емоції захльостують.

Віктор Шишкін

Конституційний суд України скасував пункт закону про вищу освіту, який забороняв призначати керівниками вищих навчальних закладів осіб, які голосували за «диктаторські закони» 16 січня 2014 року

Конституційний суд визнав неконституційним п. 7 ч. 2 ст. 42 Закону України «Про вищу освіту» № 1556-VII, згідно з яким на посаду керівника вищого закладу освіти не може бути призначена особа, яка голосувала за «диктаторські закони» 16 січня 2014 року. Рішення КСУ, ухвалене у справі за конституційним поданням 49 нардепів, є обов’язковим і оскарженню не підлягає.

При цьому в рішенні КСУ зазначено, що «диктаторські закони 16 січня 2014 року» — це умовна назва законів України, ухвалених парламентом у вказаний день.

«Із п. 7 ч. 2 ст. 42 Закону № 1556 випливає лише така ознака вказаних законів України, як їх прийняття 16 січня 2014 року. Однак ця ознака стосується усіх законів України, прийнятих у той день, а тому неможливо однозначно встановити, які з них належать до категорії „диктаторських“», — йдеться в документі.

Видання Ракурс

Related