Відео. CNN літаки ВПС США відкрили вогонь по російському винищувачу Су 25. Деталі

Літаки ВПС США в повітряному просторі Сирії перехопили російські штурмовики Су-25. Про це повідомляє CNN, та безліч інших ЗМІ США. Російські пишуть теж саме але з подачею, що на справді пілот Су не втік, а відступив :). Це другий випадок коли літаки НАТО застосували зброю. Вогонь був попереджувальний, але схоже, що у НАТО терпець уривається. (Перший випадок часів РФ був у небі над Туреччиною, тоді російський літак було збито ). 

 

За словами неназваного американського чиновника, винищувачі F-22 ВПС США випустили кілька помилкових теплових цілей, (що нагадують сигнальні ракети) після того, як російські літаки Су-25 порушили узгоджену зону польотів, створену з метою уникнення ненавмисних інцидентів. Після попередження російські літаки покинули даний район.

За словами американських джерел, ситуація розвивалася кілька хвилин, так як Су-25 кілька разів порушували розмежувальну лінію. Як пише видання, раніше Центральне командування ВПС США вказувало на те, що російські літаки регулярно вторгаються в зони, контрольовані американською авіацією.

Related